NUCLEAR — MARKOWE, KOMPUTEROWE STACJE ROBOCZE.

NAJNOWSZE HITY NUCLEAR

STACJE NUCLEAR DOSTĘPNE Z AMD RYZEN!

MARKA NUCLEAR

 

NUCLEAR – producent profesjonalnych stacji roboczych i multimedialnych. Zapraszamy do współpracy w zakresie sprzętowych rozwiązań IT – nasze stacje robocze uczynią codzienną pracę łatwiejszą, przyjemniejszą i przede wszystkim bardziej efektywną.

Produkujemy stacje robocze dedykowane do zastosowań profesjonalnych, wyposażone w najnowsze dostępne na rynku technologie. Nasze stacje usprawniają pracę projektowe, graficzne i obliczeniowe. Posiadamy dedykowane produkty dla przemysłu i sektora naukowego do zaawansowanych obliczeń i pracy ciągłej. Znacząco ułatwiamy pracę inżynierów, naukowców, projektantów, grafików, edytorów dźwięku i innych wymagających użytkowników!

Z naszymi stacjami multimedialnymi poznasz nowe wymiary emocji i relaksu a wszystko to w technologicznie udogadniającym funkcjonowanie, multimedialnym systemie komputerowym dla domu.

Komputerowe stacje markowane logiem NUCLEAR - posiadają do 10 lat opieki serwisowej. Nasze stacje są poddawane rygorystycznym stress testom przed dostarczeniem ich do klienta - proces produkcyjny uwzględnia wszelkie procesy wykonywane przy produkcji komputerów dla entuzjastów - wykorzystanie komponentów o podwyższonej żywotności i wydajności, użytkowanie profesjonalnych past termoprzewodzących na chłodzone komponenty, update i konfigurację systemów zarządzania komputerem (BIOS: płyty głównej, karty graficznej itp), instalacja systemu operacyjnego wraz z kompletem najnowszych sterowników i niezbędnym do funkcjonowania stacji oprogramowaniem - to tylko niektóre z atutów stacji NUCLEAR. Wszystkie stacje są traktowane i składane indywidualnie, nie prowadzimy produkcji masowej - jakość każdej jednostki wraz z zadowoleniem klienta końcowego jest dla nas bezwzględnym priorytetem.

 

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, w razie pytań bądź wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji, z przyjemnością odpowiemy na nurtujące pytania i doradzimy jak rozwiązać problemy sprzętowe czy zaprojektować infrastrukturę IT.

  

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ KOMPUTER PC MARKI NUCLEAR?