NUCLEAR — MARKOWE, KOMPUTEROWE STACJE ROBOCZE.

NAJNOWSZE HITY NUCLEAR

STACJE NUCLEAR DOSTĘPNE Z AMD RYZEN!

O FIRMIE

O FIRMIE

Firma NUCLEAR powstała w celu wypromowania marki profesjonalnych stacji roboczych – celem marki jest wypełnienie luki powstałej między drogimi, stabilnymi stacjami światowych liderów rynku IT, a tanimi, zawodnymi składakami. Obok produkcji wysokiej jakości stacji roboczych, firma prowadzi również sprzedaż komponentów komputerowych i akcesoriów klientom biznesowym i indywidualnym. Świadczymy również usługi z zakresu serwisu i administracji systemów komputerowych.

 

NUCLEAR – RAW POWER TAMED FOR YOUR NEEDS

(CZYSTA MOC POSKROMIONA DLA TWOICH POTRZEB) 

 

To dewiza naszych stacji roboczych – komputerów opartych wyłącznie na markowych komponentach, składanych w oparciu o wiedzę i doświadczenie entuzjastów rynku PC (modderów, tunnerów, overclockerów). RAW POWER – to wszystko to, co możemy osiągnąć wydajnościowo pod doprecyzowane potrzeby klienta – TAMED – poskromienie mocy wiąże się z osiągnięciem 100% stabilności naszych stacji roboczych. Dzięki skupieniu się na STABILNOŚCI i WYDAJNOŚCI otrzymujemy stacje robocze zdobywające uznanie użytkowników.

Priorytetem dla naszej działalności jest KLIENT i JAKOŚĆ – skupienie na się na potrzebach i wymaganiach użytkowników - na co składa się rozbudowana opieka przed i po sprzedażowa. Naszym celem jest osiągniecie jak najszerszego grona zadowolonych klientów.